

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Impedance | 100 Ω |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 1755
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11347
Ext.Price$0.11347
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11347 | $0.11347 |
| 10 | $0.10162 | $1.01620 |
| 50 | $0.09101 | $4.55050 |
| 100 | $0.08099 | $8.09900 |
| 500 | $0.07207 | $36.03500 |
| 1000 | $0.06255 | $62.55000 |
| 3000 | $0.05429 | $162.87000 |
| 5000 | $0.05076 | $253.80000 |
